Winther-Larsen, Eva(1928-)
Oktobermorgen 1981
Olje på lerret
92x92
Signert og datert nede t.h.: Eva Winther-Larssen 81
Påtegnet med tittel på baksiden.
Vurdering
NOK 4 000
Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Tilslag NOK 6 000
Olje på lerret
92x92
Vurdering
NOK 4 000