Auksjon lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Winther-Larsen, Eva(1928-)
Oktobermorgen 1981

Olje på lerret
92x92
Signert og datert nede t.h.: Eva Winther-Larssen 81

Påtegnet med tittel på baksiden.

Vurdering
NOK 4 000

Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Tilslag NOK 6 000