Auksjon lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Wexelsen, Christian(1830-1883)
Motiv fra Asker 1874

Olje på lerret
50x79
Signert og datert nede t.v.: C Wexelsen 74

Påtegnet med tittel på baksiden.

Vurdering

Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Tilslag NOK 25 000