Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Store Sal

Bennetter, Henrik Wilhelm (1874-1923)
Marine 1892

Olje på mahognyplate
31x41
Signert nede t.v.: Henrik Bennetter.

Datert nede t.h.: 6/5-92.

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 14 000