Bennetter, Henrik Wilhelm(1874-1923)
Marine 1892
Olje på mahognyplate
31x41
Signert nede t.v.: Henrik Bennetter.
Datert nede t.h.: 6/5-92.
Vurdering
Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 14 000
Olje på mahognyplate
31x41
Datert nede t.h.: 6/5-92.
Vurdering