Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00
Bennetter, Henrik Wilhelm(1874-1923)
Marine 1892

Olje på mahognyplate
31x41
Signert nede t.v.: Henrik Bennetter.

Datert nede t.h.: 6/5-92.

Vurdering

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Tilslag NOK 14 000