Bennetter, Henrik Wilhelm(1874-1923)
Marine 1892
Olje på plate
17x27
Signert nede t.v.: H: Bennetter
Datert nede t.h.: 7/5-92. Påtegnet med tittel på baksiden av platen.
Vurdering
NOK 10 000–12 000
Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 8 000