Bennetter, Johan Jacob(1822-1904)
Havneparti 1890
Olje på plate
12x16
Signert nede t.v.: J.B.
Datert nede t.h.: 8/6 90.
Vurdering
Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 11 500
Olje på plate
12x16
Signert nede t.v.: J.B.
Datert nede t.h.: 8/6 90.
Vurdering