Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Store Sal

Bennetter, Johan Jacob (1822-1904)
Havneparti 1890

Olje på plate
12x16
Signert nede t.v.: J.B.

Datert nede t.h.: 8/6 90.

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 11 500