Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Store Sal

Bennetter, Johan Jacob (1822-1904)
Hvite klipper ved Dover 1888

Olje på plate
16x28
Signert nede t.v.: J. Bennetter.

Datert nede t.h.: 29/12-88. Påtegnet med dedikasjon fra H. Bennetter på baksiden av platen, samt påtegnet: "Sole 1 januar 1889".

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 14 500