Lunde, Jardar(1909-)
Fjellene venter, Sør-Troms
Olje på plate, oppklebet på plate
37x47
Signert nede t.h.: Jardar Lunde
Påtegnet med tittel, årstall 1973 og signert på baksiden.
Vurdering
NOK 3 000
Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Tilslag NOK 2 000