Auksjon lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Lunde, Jardar(1909-)
Fjellene venter, Sør-Troms

Olje på plate, oppklebet på plate
37x47
Signert nede t.h.: Jardar Lunde

Påtegnet med tittel, årstall 1973 og signert på baksiden.

Vurdering
NOK 3 000

Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Tilslag NOK 2 000