Auksjon lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Løfdahl, Oscar Magnus(1811-1895)
Rjukanfossen 18?4

Gouache
47x38
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: O M Löfdal Pinxit 18?4.

Vurdering
NOK 3 000

Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Tilslag NOK 9 000