Rumohr, Knut(1916-2002)
Komposisjon i blått, rødt og gult 1974
Serigrafi, lysmål
54x71
Signert og datert nede t.h.: Knut Rumohr -74
Nummerert nede t.v.: 56/100
Vurdering
NOK 2 000
Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Tilslag NOK 2 700
Serigrafi, lysmål
54x71
Nummerert nede t.v.: 56/100
Vurdering
NOK 2 000