Friluftsauksjon

Auksjon lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Nerdrum, Odd (1944-)
Kvinne på seng

Litografi, lysmål
54x73
Signert nede t.h.: Nerdrum.

Nummerert nede t.v.: 66/75

Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Vurdering
NOK 10 000

Tilslag NOK 10 000