Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Sæle, Hans (1954-)
Fra Færder fyr

Olje på lerret
73x100
Signert nede t.h.: Hans Sæle

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: Færder.

Vurdering
NOK 3 000