Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Sørensen, Henrik (1882-1962)
Øsregn, Smørklep 1939

Olje på plate
50x58
Signert og datert nede t.h.: HS 39

Signert og påtegnet med tittel på baksiden av platen.

UTSTILT:

Vinje-utstillingen 1963.

Vurdering

Tilslag NOK 10 000