Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Kihle, Harald (1905-1997)
Til Storegut 1943

Olje på plate
24x19
Dobbeltsignert og datert nede t.h.: HK 43 HK

Påtegnet på baksiden: "16/8 -43 Botndalen Studie III Til Storegut. Tru Bjønn er ute i kveld? (han gjette ku og gjeit på Storegut - vollen)".

Vurdering