Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Kihle, Harald (1905-1997)
Lauvkjerr

Olje på plate
26x32
Dobbeltsignert nede t.h.: H Kihle

Signert, påtegnet med tittel, datert 1942 og påtegnet: Vaa (Vå i Rauland), på baksiden av platen.

Vurdering