Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Kihle, Harald (1905-1997)
Fra Flatdal Telemark 1930

Olje på plate
34x37
Signert nede t.v.: Kihle Signert og datert nede t.h.: H Kihle 30

Påtegnet med tittel på baksiden av platen.

Vurdering
NOK 10 000