Krefting, Ruth(1900-1987)
Bønsnes kirke - Ringerike 1939
Lavering på papir, lysmål
16x22
Signert og datert på passepartout nede t.h.: Ruth Krefting 1939
Påtegnet med tittel på passepartout nede t.v.
Vurdering
NOK 1 000–1 500
Tilslag NOK 800