Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Kolderup, A.
Kveldsspeiling

Litografi, lysmål
35x46
Signert nede t.h.: Kolderup

Påtegnet og nummerert nede t.v.: H.C. 3/13. Påtegnet med tittel nede på arket.

Vurdering