Auksjon lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Eriksen, Sigurd
Fra Akershus Festning

Olje på plate
38x51
Signert nede t.h.: Sigurd Eriksen

Vurdering
NOK 5 000

Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00