Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Riis, Bendik (1911-1988)
Portrett av Arne Isaksen

Olje på plate
46x38
Noe utydelig signert og påtegnet nede t.v.: Bendik Riis året 18 (?)

Proveniens: Familien Isaksen.

Vurdering