Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00
Ringereide, Alv(1907-1968)
Fra Dalsøyra

Olje på lerret
50x72
Dobbeltsignert nede t.h.: Ringereide

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: Alf Ringereide Dalsøyra.

Kunstnernes Hus, Oslo 1941, kat.nr.?

Vurdering