Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Thygesen, Rudolph (1880-1953)
Vinter på Hadeland 1940

Olje på plate
60x73
Signert og datert nede t.h.: R Th 40

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1950, kat.nr. 82.

Vurdering

Tilslag NOK 10 000