Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Fritzvold, Reidar (1920-1998)
Høstmorgen ved Bossvatn 1964

Olje på plate
46x53
Signert og datert nede t.h.: R. Fritzvold. 64.

Signert, datert og påtegnet med tittel, samt: "Bykle i Setesdal" på baksiden av platen.

Vurdering