Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Berger, Einar (1890-1961)
På reise 1948

Olje på lerret
116x139
Signert og datert nede t.v.: E. Berger 1948

Vurdering
NOK 20 000