Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Askevold, Anders (1834-1900)
Fjordlandskap med kirkested 1891

Olje på lerret
33x42
Signert og datert nede t.v.: A. Askevold. 1891.

Vurdering

Tilslag NOK 44 000