Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Berger, Einar (1890-1961)
Fra et fiskevær i Lofoten 1948

Olje på lerret
121x137
Signert og datert oppe t.h.: E Berger 48

Vurdering
NOK 30 000

Tilslag NOK 15 000