Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00
Castberg, Oscar(1846-1917)
Fra Minnesund 1897

Olje på lerret
27x40
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: O. Castberg Minne 1897.

Vurdering

Tilslag NOK 3 000