Dahl, Hans(1849-1937)
Gemyttlig tur
Olje på lerret
56x39
Signert nede t.h.: Hans Dahl
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: Gemytlig Tur.
Vurdering
NOK 40 000
Tilslag NOK 40 000
Olje på lerret
56x39
Signert nede t.h.: Hans Dahl
Vurdering
NOK 40 000