Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Dahl, Hans (1849-1937)
Gemyttlig tur

Olje på lerret
56x39
Signert nede t.h.: Hans Dahl

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: Gemytlig Tur.

Vurdering
NOK 40 000

Tilslag NOK 40 000