Auksjon lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Vagard, Sissel(1943-)
Bukett

Olje på lerret
35x27
Signert nede t.h.: S. Vagard

Påtegnet med tittel og signert på baksiden.

Vurdering
NOK 2 000

Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Tilslag NOK 1 000