Friluftsauksjon

Auksjon lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Vagard, Sissel (1943-)
Bukett

Olje på lerret
35x27
Signert nede t.h.: S. Vagard

Påtegnet med tittel og signert på baksiden.

Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Vurdering
NOK 2 000