Vagard, Sissel(1943-)
Bukett
Olje på lerret
35x27
Signert nede t.h.: S. Vagard
Påtegnet med tittel og signert på baksiden.
Vurdering
NOK 2 000
Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Tilslag NOK 1 000
Olje på lerret
35x27
Signert nede t.h.: S. Vagard
Vurdering
NOK 2 000