Friluftsauksjon

Auksjon lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Wentzel, Gustav (1859-1927)
Hytte

Olje på plate
25x41
Signert nede t.v.: Gustav Wentzel

Påtegnet med tittel på baksiden.

Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Vurdering

Tilslag NOK 11 000