Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Sand, Vebjørn (1966-)
Fader Therapon 1989

Litografi, lysmål
42x32
Signert og datert nede t.h.: Vebjørn Sand -89

Nummerert nede t.v.: 12/15. Påtegnet med tittel og: "org. lito" nede på arket.

Vurdering
NOK 3 000