Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Sand, Vebjørn (1966-)
Ung mann 1990

Litografi, lysmål
42x32
Signert og datert nede t.h.: Vebjørn Sand -90

Nummerert nede t.v.: 35/70. Påtegnet nede t.v.: "org. lito". Påtegnet med tittel nede på arket.

Vurdering
NOK 3 000