Friluftsauksjon

Auksjon lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Nerdrum, Odd (1944-)
Kvinne i døråpning

Litografi, lysmål
59x52
Signert nede t.h.: Nerdrum

Nummerert nede t.v.: 67/75

Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Vurdering