Nerdrum, Odd(1944-)
Kvinne i døråpning
Litografi, lysmål
59x52
Signert nede t.h.: Nerdrum
Nummerert nede t.v.: 67/75
Vurdering
Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Tilslag NOK 9 500
Litografi, lysmål
59x52
Signert nede t.h.: Nerdrum
Nummerert nede t.v.: 67/75
Vurdering