Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00
Kihle, Harald(1905-1997)
Guro Heddelid 1973

Litografi, lysmål
42x40
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle -73.

Påtegnet nede t.h.: lito. Påtegnet med tittel nede t.v. Nummerert nede t.v.: 72/125.

Vurdering

Tilslag NOK 14 500