Rud, Borghild(1910-)
Vev 1987
Litografi, lysmål
67x51
Signert og datert nede t.h.: B. Rud 87
Nummerert nede t.v.: 124-140. Påtegnet med tittel nede på arket.
Vurdering
Litografi, lysmål
67x51
Vurdering