Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00
Rud, Borghild(1910-)
Vev 1987

Litografi, lysmål
67x51
Signert og datert nede t.h.: B. Rud 87

Nummerert nede t.v.: 124-140. Påtegnet med tittel nede på arket.

Vurdering