Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00
Rud, Borghild(1910-)
Mann 1968

Penn på papir, lysmål
31x23
Signert og datert nede t.v.: B. Rud - 68

Original illustrasjon til Arbeidermagasinet. Påtegnet på baksiden: "Magasinet nr 38. "Solfrid-7"".

Vurdering
NOK 1 000–1 500

Tilslag NOK 1 000