Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00
Rittun, Thorstein(1929-2018)
Sen kveld 1987

Olje på plate
30x45
Signert og datert nede t.h.: Th. Rittun 87

Signert og påtegnet med tittel på baksiden av rammen.

Vurdering
NOK 4 000

Tilslag NOK 3 500