Rittun, Thorstein(1929-2018)
Sen kveld 1987
Olje på plate
30x45
Signert og datert nede t.h.: Th. Rittun 87
Signert og påtegnet med tittel på baksiden av rammen.
Vurdering
NOK 4 000
Tilslag NOK 3 500
Olje på plate
30x45
Vurdering
NOK 4 000