Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Esdaile, Peter (1947-)
Danser 1980

Radering, lysmål
27x36
Signert og datert nede t.h.: P. Esdaile 1980

Påtegnet nede t.v.: Prøvetrykk. Påtegnet med tittel nede på arket.

Vurdering
NOK 1 000–1 500