Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00
Finne, Ferdinand(1910-1999)
Fjernt landskap 2 1990

Akvatint, lysmål
28x27
Signert og datert nede t.h.: Ferdinand Finne -90

Nummerert nede t.v.: 16/85. Påtegnet med tittel nede t.v. Påtegnet: "akvatint" nede på arket.

Vurdering
NOK 3 000