Hagen, Arve(1919-)
Rogn-trær 1951
Olje på plate
50x60
Signert og datert nede t.v.: Arve Hagen -51
Signert og påtegnet med tittel på baksiden av platen.
Vurdering
Tilslag NOK 1 000
Olje på plate
50x60
Vurdering