Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Hagen, Arve (1919-)
Rogn-trær 1951

Olje på plate
50x60
Signert og datert nede t.v.: Arve Hagen -51

Signert og påtegnet med tittel på baksiden av platen.

Vurdering