Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Gullvåg, Håkon (1959-)
Figur

Olje på lerret
46x38
Signert nede t.h.: Gullvåg

Signert og datert"-97" på baksiden av lerretet.

Vurdering

Tilslag NOK 17 500