Gullvåg, Håkon(1959-)
Figur
Olje på lerret
46x38
Signert nede t.h.: Gullvåg
Signert og datert"-97" på baksiden av lerretet.
Vurdering
Tilslag NOK 17 500
Olje på lerret
46x38
Signert nede t.h.: Gullvåg
Vurdering