Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Michelet, Johan Fredrik (1905-1984)
Pike i rødt

Olje på plate
46x33
Signert nede t.h.: JF Michelet

Påtegnet med tittel på baksiden av platen.

Vurdering
NOK 4 000