Michelet, Johan Fredrik(1905-1984)
Pike i rødt
Olje på plate
46x33
Signert nede t.h.: JF Michelet
Påtegnet med tittel på baksiden av platen.
Vurdering
NOK 4 000
Olje på plate
46x33
Vurdering
NOK 4 000