Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Kihle, Harald (1905-1997)
Saueklipping 1942

Tresnitt, lysmål
19x20
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle. -42.

Påtegnet og nummerert nede t.v.: "Tresnitt. håndtrykk. nr. 7 a 9.". Påtegnet med tittel nede på arket.

Vurdering