Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00
Kihle, Harald(1905-1997)
Messa var tilende

Litografi, lysmål
45x51
Signert nede t.h.: Harald Kihle

Påtegnet nede t.h.: lito. Nummerert nede t.v.: 53/180.

Vurdering
NOK 10 000–12 000

Tilslag NOK 6 000 med forbehold