Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Kihle, Harald (1905-1997)
Mann med stuttljå 1956

Tresnitt, lysmål
30x16
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle 1956

Påtegnet og nummerert nede t.v.: "Tresnitt nr 4/5". Påtegnet med tittel nede på arket.

Vurdering