Kihle, Harald(1905-1997)
Mann med stuttljå 1956
Tresnitt, lysmål
30x16
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle 1956
Påtegnet og nummerert nede t.v.: "Tresnitt nr 4/5". Påtegnet med tittel nede på arket.
Vurdering
Tilslag NOK 4 500 med forbehold