Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Kihle, Harald (1905-1997)
Eg ville berre sjå indom 1956

Tresnitt, lysmål
22x18
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle -56

Nummerert nede t.v.: "état III/9/9". Påtegnet med tittel nede på arket.

Vurdering