Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Kihle, Harald (1905-1997)
Ut å reise 1971

Litografi, lysmål
45x59
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle -71.

Påtegnet med tittel og nummerert nede t.v.: 330/360. Påtegnet: lito, nede t.h.

Vurdering