Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Kihle, Harald (1905-1997)
Soldis, Holmsbu 1947

Olje på plate
38x46
Signert og datert nede t.v.: H Kihle -47

Signert, påtegnet med tittel samt: (påske - 1947), på baksiden av platen.

Vurdering