Kihle, Harald(1905-1997)
Soldis, Holmsbu 1947
Olje på plate
38x46
Signert og datert nede t.v.: H Kihle -47
Signert, påtegnet med tittel samt: (påske - 1947), på baksiden av platen.
Vurdering
Tilslag NOK 7 000