Kihle, Harald(1905-1997)
Fra Totakvatn
Olje på plate
25x32
Signert nede t.v.: HK
Signert, påtegnet med tittel og datert 43 på baksiden av platen.
Vurdering
NOK 10 000–12 000
Tilslag NOK 11 500
Olje på plate
25x32
Signert nede t.v.: HK
Vurdering
NOK 10 000–12 000