Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Kihle, Harald (1905-1997)
Fra Totakvatn

Olje på plate
25x32
Signert nede t.v.: HK

Signert, påtegnet med tittel og datert 43 på baksiden av platen.

Vurdering
NOK 10 000–12 000

Tilslag NOK 11 500