Dahl, Hans(1849-1937)
To småpiker ved Strynsvannet
Olje på lerret, oppklebet på plate
29x44
Signert nede t.v.: Hans Dahl
Motivet er sett fra Hjelle over mot Fodnes.
Vurdering
29x44
Signert nede t.v.: Hans Dahl
Vurdering