Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00
Dahl, Hans(1849-1937)
To småpiker ved Strynsvannet

Olje på lerret, oppklebet på plate
29x44
Signert nede t.v.: Hans Dahl

Motivet er sett fra Hjelle over mot Fodnes.

Vurdering