Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Grimelund, Johannes (1842-1917)
Havneparti, Anvers 1885

Olje på lerret
50x39
Signert, stedsbestemt og dobbelt datert nede t.v.: Grimelund 1885 Anvers 15-9-85.

Vurdering

Tilslag NOK 12 000